Nowy motocykl HARLEY DAVIDSON CVO ROAD GLIDE to połączenie stylu, mocy i technologii

Harley-Davidson Road Glide CVO Harley-Davidson Road Glide CVO

Motocykl Harley-Davidson ® CVO ™ Road Glide ® powraca do oferty limitowanych, luksusowych motocykli Harley-Davidson stworzonych w departamencie Custom Vehicle Operations.

CVO Road Glide to doskonałe połączenie nadzwyczajnego stylu, zachwycających osiągów i najnowszych technologii usprawniających jazdę, czyniących z niego motocykl idealny dla klientów, których zadowala tylko to, co najlepsze.

Motocykl CVO Road Glide dołącza do modeli CVO Tri Glide ® , CVO Limited i CVO Street Glide ® w kolekcji na rok 2020 zbudowanych przez dział fabrycznego tuningu Harley-Davidson (Custom Vehicle Operations).

Od jego powstania w 1999 roku, dział Custom Vehicle Operations stworzył wiele ekskluzywnych modeli motocykli dla najbardziej wymagających klientów, używając elementów wykończenia, materiałów, technologii i akcesoriów dostępnych wyłącznie dla modeli CVO.

Jednostka napędowa Milwaukee-Eight ® 117 – silnik o największej pojemności skokowej wśród fabrycznych silników w motocyklach Harley-Davidson – montowana jest wyłącznie w modelach CVO.

CVO Road Glide

Model CVO Road Glide to motocykl Touring o niesamowitych osiągach, wyposażony w rozwiązania zapewniające kierowcy wygodę na najdłuższych trasach oraz w najnowszą technikę wspierającą jazdę.

Nowe funkcje 2020 CVO Road Glide

 • Usługa H-D ™ Connect
 • Reflex ™ Defensive Rider Systems
 • Podgrzewane manetki z kolekcji Kahuna ™ współgrają z podnóżkami dźwigni zmiany biegów, osłoną pedału hamulca, końcówkami tłumika oraz podestami dla kierowcy i podnóżkami pasażera z tej samej kolekcji.

Elementy z kolekcji Kahuna wyróżniają się lustrzaną, chromowaną powierzchnią w połączeniu z solidną, czarną gumą, która zapewnia dobrą przyczepność. Elementem charakterystycznym dla akcesoriów z kolekcji Kahuna jest czerwone logo Bar&Shield™.

 • Montowany do kasku zestaw słuchawkowy Boom! ™ Audio 30K Bluetooth ®
 • Niskoprofilowa, dwuelementowa konsola zbiornika paliwa z podświetlanym logo CVO.
 • Jedna wersja kolorystyczna: Jednobarwne malowanie Premium Sand Dune z pokryciem warstwą perłową i subtelną grafiką w kolorach Smoked Satin Chrome, Gloss Black i Black Onyx. Przednie i tylne koła malowane w kolorze Gloss Black/Smoked Satin. Filtr powietrza Heavy Breather w kolorze Gloss Black.

Najważniejsze funkcje modelu CVO Road Glide

 • Ekskluzywne koła Knockout ™ (przednie 21 cali, tylne 18 cali) charakteryzują się siedmioszprychową konstrukcją nadającą im przestrzennego wyglądu. Płynnie łączące się z zewnętrzną krawędzią koła szprychy wizualnie powiększają średnicę koła. To jedyne 21-calowe koło montowane w modelach Touring Harley-Davidson. Dzięki zastosowaniu przedniego koła o większej średnicy przednie zawieszenie gwarantuje łatwość prowadzenia i skuteczniejsze hamowanie pojazdu.
 • Przedni spojler Fang nadaje nadwoziu wyrazistego wyglądu, tak charakterystycznego dla CVO Road Glide.
 • Zapewniająca aerodynamikę światowej klasy, montowana do ramy motocykla Road Glide owiewka w kształcie nosa rekina została skonstruowana w oparciu o testy w tunelu wiatrowym, aby zmaksymalizować komfort kierowcy. Trzy wloty powietrza splitstream dostosowują ciśnienie powietrza za owiewką, by ograniczyć zawirowania powietrza wokół głowy. W owiewce zamontowane są reflektory LED Daymaker, które zapewniają doskonałą widoczność nawet najmroczniejszej drodze.
 • Dzięki zatrzaskom One Touch formowane ciśnieniowo sztywne kufry można otworzyć lub zamknąć jednym palcem.
 • Wysokowydajny filtr powietrza Screamin’ Eagle ® poprawia przepływ powietrza wpadającego do silnika i nadaje motocyklowi brawurowy wygląd nawiązujący do stylu hot-rod.
 • Wbudowany bezprzewodowy moduł słuchawkowy WHIM umożliwia połączenie bezprzewodowego zestawu Bluetooth z systemem multimedialnym Boom! Box GTS.