Nowe Scramblery na 2019 r.

Na targach Intermot w Koloni, Ducati zaprezentowało trzy nowe Scramblery.

Full Throttle

Full Throttle niczym szerszeń w żółto czarnym malowaniu wygląda kozacko. Całkiem nowy zadupek dodaje motocyklowi szyku. Do tego dodano nową lżejszą kierownicę, przysadzisty przedni błotnik i podwójny wydech.

Café Racer

Niebiesko srebrne malowanie, 17 calowe szprychowane koła, aluminiowe lusterka zamocowane bezpośrednio w kierownicy, podwójny wydech, masywny błotnik i plakieta z numerem 54  nadają motocyklowi wyglądu rajdówek z lat 60, a podwójne radialne hamulce, zapewniają osoiągi hamowania współczesnych motocykli sportowych.

Desert Sled

Odświeżony Desert Dled posiada nowe malowanie, szprychowane koła i nowy tryb jazdy w terenie (który pozwala na wyłączenie ABS). Ergoniomiczna pozycja do jazdy w terenie i regulowane zawieszenie Kayaba, i płyta osłonowa pod silnikiem pozwalają na jeszcze więcej radości z jazdy po wertepach.

Cechy wspólne

Wszystkie odświeżone modele mjaa aluminiowe boczne panele, proszkowo malowane czarne silniki ze szczotkowanymi cylindrami. Każdy z motocykli dostał LEDowe światła do jazdy dziennej, poprawione ergonomicznie przełączniki, dzięki czemu obsługa wyświetlacza LCD i Ducati Multimeda System jest prostsza.

Dodatkowo wszystkie modele są wyposażone w ABS marki BOSCH który działa w zakrętach i hydrauliczne, regulowane sprzęgło.